Schronisko Azorek

Aktualności

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

 

informuję, iż

 

1) administratorem Państwa danych osobowych jest Schronisko dla bezdomnych zwierząt Azorek ul.Łopatyńskiego 1, 64-600 Oborniki, e-mail reprezentowane przez Kierownika Panią Iwonę Jindra.

2) Inspektorem Ochrony Danych jest radca prawny Anna Przesławska, kontakt tel. 662 256 188, adres mailowy

3) państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji praw i obowiązków wynikających z zawartej pomiędzy stronami umowy oraz w celach promocyjnych placówki.

4) W zakresie niezbędnym do wykonania zawartej umowy a także w zakresie niezbędnym do wypełnienia przez Administratora ciążącego na Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt „Azorek” obowiązku prawnego - przetwarzanie Państwa danych osobowych następuje na podstawie przepisu prawa tj. art. 6 ust. 1 lit. b) oraz lit. c) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. RODO. W pozostałym zakresie podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz następuje na podstawie dobrowolnie wyrażonej zgody.

 

 

5) Dostęp do Państwa danych osobowych posiadają jedynie osoby legitymujące się stosownym upoważnieniem od administratora w zakresie niezbędnym do wykonania przedmiotu umowy, oraz podmioty zewnętrzne na podstawie oraz jedynie w zakresie wynikającym z odrębnej umowy dotyczącej powierzenia przetwarzania danych osobowych takie jak np. baza danych Safe Animal, System Informacji o Zwierzętach.

6) państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres do czasu zakończenia realizacji umowy, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia przez Panią /Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych po wygaśnięciu umowy, do czasu wycofania tej zgody.

7) posiadają państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w takiej samej formie w jakiej jej udzielono, w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

8) mają państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

9) podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem koniecznym dla zawarcia umowy z Administratorem. Podanie danych osobowych w pozostałym zakresie oraz zgoda na utrwalanie wizerunku są dobrowolne.

10) w podmiocie w celu wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych, w tym w celu zapewnienia bezpieczeństwa, wykorzystywany jest monitoring wizyjny.

Ze względu na ogromne zamieszanie związane z rozpoczętą modernizacja Azorka wstrzymujemy wydawanie psów na spacery do odwołania. Musimy przeorganizować dosłownie wszystko. Ostatnie spacery z psami odbędą się Wielką Sobotę. Jak budowa nie będzie zagrażać już bezpieczeństwu to powiadomimy Państwa.

 

W dni tygodnia schronisko czynne jest od godziny 8.00 do 18.00 - osoby zainteresowane adopcją mogą wciąż przyjeżdżać.

 

Ze względu na ogromne zamieszanie związane z rozpoczętą modernizacja Azorka wstrzymujemy wydawanie psów na spacery do odwołania. Musimy przeorganizować dosłownie wszystko. Ostatnie spacery z psami odbędą się Wielką Sobotę. Jak budowa nie będzie zagrażać już bezpieczeństwu to powiadomimy Państwa. 

 

W dni tygodnia schronisko czynne jest od godziny 8.00 do 18.00 - osoby zainteresowane adopcją mogą wciąż przyjeżdżać.

 

Godziny otwarcia schroniska w Wielką Sobotę to 9.00 do 13.00. W pozostałe dni świąteczne będzie nieczynne.

 

Życzymy wesołych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych!

 

 

Interia oraz Fundacja Psi Los serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w „DOGRYWCE” ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt, która odbędzie się w dniach od 1 do 15 stycznia 2018 roku. Pod poniższym linkiem możesz wesprzeć nasze schronisko:

http://psilos.org/burek-sam-nie-poprosi-o-pomoc-zbiorka-karmy-dla-schroniska-w-obornikach/

 

Nasze schronisko bierze również udział w akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc"

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/schroniskowbornikach

Schronisko Azorek oraz TOZ oddział Oborniki, życzą Wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Dziękujemy również za wpłaty 1% z podatku za rok 2016. Ze względu na ochronę danych osobowych, w tym roku TOZ Oborniki nie roześle indywidualnie tradycyjnych kartek z podziękowaniami.

 

 

7 października zapraszamy do wzięcia udziału w akcji "Zerwijmy Łańcuchy". W tym roku pierwszy raz będzie brał w niej udział TOZ Oborniki. Akcja odbędzie się 7 października o godz 12:00, na Rynku w Obornikach. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie akcji: http://www.zerwijmylancuchy.pl/o-akcji/

25-09-17

Eactive

Serdecznie dziękujemy firmie EACTIVE ZA DAR, KTÓRY POMÓGŁ NAM W ZAKUPIE Fiprex XL dla naszych psiaków.

25 czerwca w godz. 15:00-18:00 w Obornickich Łazienkach odbędzie się maraton Zumby Fitness. Rejestracja rozpocznie się o godz. 14:20, a jako tzw "wejściówki" zbierane będzie wszystko co potrzebne schronisku tj. poduszki, koce, jedzenie, zabawki, specjalistyczne karmy.

 

Gmina Oborniki dla swoich mieszkańców organizuje akcję darmowego czipowania psów. Zachęcamy do udziału.

Interia oraz Fundacja Psi Los ogłasza rozpoczęcie czwartej edycji ogólnopolskiej zbiórki środków za które zakupiona zostanie karma dla psów i kotów „Burek sam nie poprosi o pomoc”. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i wsparcia naszych psiaków. Poniższy baner zawiera link, który przekierowuje do naszego Azorka :)