Schronisko Azorek

Aktualności

Azorkowych Przyjaciół przybywa! Naszych Seniorów wspiera kolejny Darczyńca - firma II - Inwestycje CL Spółka Akcyjna (https://osiedlesielanka.pl/), deweloper. Mamy nadzieję, że zostanie z nami na dłużej. Zwierzęta liczą na Państwa pomoc - dlatego zachęcamy do wpłacania darowizn. Już niewiele potrzeba,…
16-10-19

IN

Kolejna dobra wiadomość dla naszego Schroniska i czworonożnych Podopiecznych! Wsparł nas nowy Darczyńca, Agencja IN (https://inpozycjonowanie.pl/). Z nieukrywaną radością dziękujemy. Pomoc przyda się w szczególności naszym kochanym Psim Seniorom, którzy pilnie potrzebują leków.
Podczas, gdy nasze Schronisko pomaga Zwierzętom, Ośrodek Pomocy Poszkodowanym (http://prawapacjenta.org/) działa na rzecz potrzebujących Pacjentów. Jak widać nie jest to przeszkodą, aby wspierać innych. Witamy nową firmę wśród naszych Darczyńców - dziękujemy za pomoc!
Wolontariusze i psiaki ze schroniska Azorek w Obornikach dołączają do corocznej akcji Sprzątania Ziemi. W najbliższy weekend - 21-22 września zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnym sprzątaniu lasu przy schronisku. W tym zadaniu towarzyszyć Wam będą Azorki - dla nich…
Azorkowi Przyjaciele są wdzięczni wszystkim Darczyńcom, którzy ich wspierają! Dziś chcielibyśmy w ich imieniu podziękować I-KANCELARII (https://www.i-kancelaria.pl/) - witamy w gronie Sponsorów. Dzięki takim firmom nasze Schronisko może jeszcze lepiej funkcjonować. Zachęcamy do niesienia pomocy!
08-08-19

Codex

Z uśmiechem witamy wśród Darczyńców kolejną firmę: Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX (https://codex.org.pl/). Dzięki Państwa darowiznom, w naszym Schronisku coraz częściej można zobaczyć wesoło merdające ogonki. Szczególnie zachęcamy do wpłacania środków na Psich Seniorów, którzy potrzebują lekarstw. Z góry dziękujemy!
30-05-19

Afterweb

Nasze Zwierzaki nie mogą narzekać na brak uwagi - dziś wsparła je wrocławska firma AFTERWEB (https://afterweb.pl/ ), za co bardzo dziękujemy! Jeśli Państwo również kochają zwierzęta, zachęcamy do wpłacania darowizn. Wciąż przybywają do nas nowe Psy, a dzięki pomocy od…
Chcemy podzielić się z Państwem miłą nowiną – Schronisko Azorek zostało dofinansowane przez Polskie Centrum Dachowe: https://polskiecentrumdachowe.pl/ działające na Dolnym Śląsku. Firma sprzedająca pokrycia dachowe doceniła nasze działania i pomogła potrzebującym Zwierzętom. Państwo również mogą to zrobić! Dziękujemy.
09-04-19

MaloDesign

Powitaliśmy dzisiaj nowego Przyjaciela Schroniska. Został nim sklep z meblami MaloDesign https://malodesign.pl/ z Wrocławia. Za sprawą takich Darczyńców mamy więcej sił i środków na kontynuowanie naszej działalności i ratowanie Zwierząt. Serdecznie dziękujemy!
Informujemy, że zyskaliśmy nowego Przyjaciela Schroniska! Została nim firma ARBET Deweloper http://arbetdeweloper.pl/ z Siechnic pod Wrocławiem. Dziękujemy, że doceniają Państwo naszą działalność i wspierają Podopiecznych Azorka.